Cleaning Company

Czyszczenie suchą parą

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych klientów wprowadziliśmy do oferty naszych usług innowacyjną metodę czyszczenia za pomocą suchej pary.

Jako bezpośredni dystrybutor parownic dysponujemy nowoczesnym specjalistycznym sprzętem wraz z oprzyrządowaniem, który jesteśmy w stanie dobrać do Państwa indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom związanym z usuwaniem rozmaitych zabrudzeń oraz dezynfekcją.


USUWANIE GUMY I GRAFFITI

Oferujemy Państwu możliwość szybkiego i efektywnego usunięcia gum do żucia z posadzek w miejscach publicznych oraz graffiti. Użycie suchej pary w połączeniu ze specjalistycznym środkiem chemicznym zapewnia natychmiastowe i spektakularne efekty. Usługę wykonują nasi wyszkoleni pracownicy, w związku czym gwarantujemy jej sprawne przeprowadzenie.


  

PRANIE DYWANÓW, MEBLI TAPICEROWANYCH ORAZ WYKŁADZIN


Proponujemy Państwu ciekawą alternatywę dla najczęściej stosowanej metody ekstrakcyjnej (pranie dywanów i tapicerek przy użyciu wody i odkurzacza piorącego). Usługę prania dywanów, wykładzin i mebli tapicerowanych wykonujemy używając profesjonalnych parownic, co pozwala nie tylko na usunięcie brudu i kurzu, ale również na dezyfekcję czyszczonych materiałów oraz usunięcie przykrych zapachów.


Sucha para eliminuje prawie 100% wszystkich roztoczy oraz alergenów. Decydując się na wybór tej metody, oszczędzają Państwo cenny czas, ponieważ czyszczone elementy wchłaniają jedynie minimalną ilość wody, w związku z czym schną one niemal natychmiast.

  

Cleaning Company

Al. Poprzeczna 76
51-167 Wrocław

tel. (071) 79 360 50/51
fax (071) 79 360 50/51

email: biuro@cleaningcompany.com.pl
email: uslugi@cleanincompany.com.pl


godziny        8:00         16:00 
otwarcia:    Poniedziałek - Piątek

Usługi porządkowe

Anna Wojtecka - Patryn  
tel. (71) 79 360 50  
kom. 0 506 191 882
 
email: awojtecka@cleaningcompany.com.pl  
 
   
   

 
   
   
   

©2010 Cleaning Company

Euforino - Projektowanie stron www