Cleaning Company

Doczyszczanie i polimeryzacja posadzek

Posadzka, która błyszczy i jest czysta – jest pierwszą informacją o stanie całego obiektu. Specjalistyczne szorowarki i profesjonalne środki czyszczące pomagają nam wykonywać usługę doczyszczenia posadzek różnego typu oraz zabrudzeń różnego pochodzenia i różnego stopnia nasilenia. Dzięki usunięciu nagromadzonych zanieczyszczeń Państwa posadzka odzyska swój dawny kolor i strukturę.

 

 

Aby posadzka na dłuższy czas pozostawała czysta i błyszcząca proponujemy Państwu usługę zabezpieczenia powierzchni posadzki warstwami polimerowymi. Nałożony polimer, który po wyschnięciu poddawany jest procesowi polerowania, poprzez swoją twardość i trwałość, sprawia że brud nie wnika w strukturę podłoża. Wpływa to na oszczędność zużycia środków czystości i nakładów pracy związanych z bieżącym utrzymaniem czystości. Dodatkowo, oprócz walorów estetycznych,

w których przeważa blask, polimer posiada właściwości antypoślizgowe i antystatyczne.

 

Równie korzystnymi zabiegami wpławającymi na ogólny stan posadzki jest jej bieżące zamiatanie i mycie.

 

Oferujemy Państwu usługi wykonwane za pomocą profesjonalnego sprzęt przenaczonego do utrzymania czystości dużych powierzchni wewnętrznych budynków (takich jak parkingi, hale, magazyny itp.) w postaci maszyn zamiatających i szorująco – myjących. Czynności te możemy wykonywać dla Państwa przyjmując jednorazowe lub cykliczne zlecenia, ale również nawiązując z Państwem długofalową współpracę.

 

 

 

Cleaning Company

Al. Poprzeczna 76
51-167 Wrocław

tel. (071) 79 360 50/51
fax (071) 79 360 50/51

email: biuro@cleaningcompany.com.pl
email: uslugi@cleanincompany.com.pl


godziny        8:00         16:00 
otwarcia:    Poniedziałek - Piątek

Usługi porządkowe

Anna Wojtecka - Patryn  
tel. (71) 79 360 50  
kom. 0 506 191 882
 
email: awojtecka@cleaningcompany.com.pl  
 
   
   

 
   
   
   

©2010 Cleaning Company

Euforino - Projektowanie stron www