Cleaning Company

Myjki wysokociśnieniowe

Urządzenia wysokociśnieniowe Nilfisk-ALTO są projektowane tak, aby spełniać i przewyższać najbardziej wygórowane oczekiwania wobec myjek w najcięższych zastosowaniach. Grupa tych urządzeń znajduje swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach – m.in. w rolnictwie, motoryzacji, sektorze komunalnym i przemysłowym. Oferta myjek ciśnieniowych obejmuje urządzenia zimnowodne (seria POSEIDON) i gorącowodne (seria NEPTUNE), mobilne i stacjonarne, z napędem i podgrzewem elektrycznym lub spalinowym.

Myjki wysokociśnieniowe


Zapraszamy na nasz portal poświęcony myjkom wysokociśnieniowym

 

www. Myjki-Cisnieniowe.Info
 

 

Oferujemy myjki wysokociśnieniowe marki Nilfisk – ALTO, w stworzeniu których wykorzystano doświadczenie i technologie światowych liderów w obszarze produkcji maszyn wysokociśnieniowych - KEW i WAP.  

W naszej ofercie znajdują się myjki wysokociśnieniowe mobilne i stacjonarne, zimno – i gorącowodne. Napęd: elektryczny, spalinowy (benzyna, Diesel, LPG), pneumatyczny i hydrauliczny oraz podgrzew elektryczny i spalinowy dają myjkom możliwość pracy w różnorodnych warunkach.
Zasilanie i podgrzew elektryczny umożliwiają myjkom wysokociśnieniowym pracę w przemyśle spożywczym i w miejscach, gdzie emisja spalin została wykluczona. Napęd hydrauliczny i pneumatyczny to idealnie rozwiązanie dla prac w strefach zagrożenia wybuchem, gdzie napęd spalinowy lub elektryczny jest zakazany.
Natomiast napęd  i/lub podgrzew spalinowy to idealne wyjście z sytuacji, gdy źródło zasilania elektrycznego jest niedostępne lub niewystarczające.

Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania stacjonarne: myjki wysokociśnieniowe z wrzutnikiem monet oraz samoobsługowe stacje myjące umożliwiające mycie samochodów osobowych, ciężarówek, vanów, maszyn budowlanych, itp. w warsztatach, na stacjach benzynowych i stacjach obsługi pojazdów.

 Linie myjek wysokociśnieniowych marki Nilfisk - ALTO  to:


POSEIDON - zimnowodne mobilne myjki wysokociśnieniowe
NEPTUNE - gorącowodne mobilne myjki wysokociśnieniowe
UNO, DUO i DELTA BOOSTER - zimnowodne stacjonarne myjki wysokociśnieniowe
SOLAR BOOSTER - gorącowodne stacjonarne myjki wysokociśnieniowe
AUTO i TRUCK BOOSTER - samoobsługowe stacje myjące

 

 

 

Parownice
Szukaj
Myjki wysokociśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe - ostatnio przeglądane

Strony w sekcji Myjki wysokociśnieniowe nie były jeszcze przeglądane.

Cleaning Company

Al. Poprzeczna 76
51-167 Wrocław

tel. (071) 79 360 50/51
fax (071) 79 360 50/51

email: biuro@cleaningcompany.com.pl
email: uslugi@cleanincompany.com.pl


godziny        8:00         16:00 
otwarcia:    Poniedziałek - Piątek

Sprzedaż maszyn czyszczących

 

tel. (71) 79 360 51
kom. 506 191 880
kom. 881 290 733

 

©2010 Cleaning Company

Euforino - Budowa stron www