Cleaning Company

Kompleksowe sprzątanie obiektów

Kilkanaście lat naszej działalności w obszarze usług porządkowych zaowocowało wypracowaniem systemów, które gwarantują stałe, codzienne utrzymanie czystości i porządku w obiektach dowolnego typu.
_

FIRMA SPRZĄTAJĄCA WROCŁAW

 

Przez kompleksowość rozumiemy takie działania, które łącząc odpowiednio  dobraną kadrę pracowniczą, sprzęt do utrzymania czystości i technologie sprzątania, pozwolą obsłużyć wszelkie znajdujące się w konkretnym obiekcie pomieszczenia - od biur i zaplecza socjalnego, hal o charakterze handlowym, produkcyjnym i magazynowym, łączące je ciągi komunikacyjne, po otaczające budynki obszary zielone i tereny zewnętrzne. Mogą być one świadczone w całości obiektu bądź we wskazanych, życzeniem Państwa, pomieszczeniach.

Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, opracowując harmonogram prac porządkowych dostosowany do godzin pracy, działalności obiektu jak i zmieniających się Państwa potrzeb.

Dysponujemy   doświadczonym  i  przeszkolonym  personelem,  cechującym się sumiennością i dokładnym wykonaniem powierzonych czynności, a przy pomocy technologa jesteśmy w stanie dobrać środki chemiczne, sprzęt manualny i maszyny czyszczące, które sprostają najbardziej skomplikowanym zadaniom.

 

FIRMA SPRZĄTAJĄCA WROCŁAW
I OKOLICE

 
FIRMA SPRZĄTAJĄCA WROCŁAW

 

Cleaning Company

Al. Poprzeczna 76
51-167 Wrocław

tel. (071) 79 360 50/51
fax (071) 79 360 50/51

email: biuro@cleaningcompany.com.pl
email: uslugi@cleanincompany.com.pl


godziny        8:00         16:00 
otwarcia:    Poniedziałek - Piątek

Usługi porządkowe

Anna Wojtecka - Patryn  
tel. (71) 79 360 50  
kom. 0 506 191 882
 
email: awojtecka@cleaningcompany.com.pl  
 
   
   

 
   
   
   

©2010 Cleaning Company

Euforino - Projektowanie stron www